Proje Detaylandırma

 

Merkezi Almanya'da bulunan ve sektörde yaygın olarak kullanılan “logiKal” yazılımı tekliften faturaya kadar tüm süreçte Kapı – Pencere ve Giydirme Cepheler için proje hizmeti vermenizi sağlamaktadır.
Gençer Alüminyum ve Orgadata arasında imzalanan anlaşma ile bundan böyle Gençer Alüminyum müşterilerine daha hızlı ve çok yönlü projelendirme hizmetleri sunabilecektir.
“logiKal” yazılımına sahip olan, Kapı – Pencere ve Giydirme Cephe uygulamaları yapan firmalar bundan böyle Gençer'in kendi tasarımı olan özgün serilere kolayca ve en güncel halleri ile ulaşabilecek ve çözümlerini gerçekleştirebileceklerdir.

Satış ekibimizin bilgisi dahilinde ücretsiz olarak doğrama ve cephe sistemlerimizde proje yardımında bulunabiliriz.

logiKal, alüminyum sektörünün en kapsamlı ve kolay kullanımlı yazılımıdır. Gerek yurtdışı gerek ise yurtiçi firmaların alüminyum sistemlerinin tüm detaylarını içinde barındıran yazılımda GENÇER sistemleri, AR-GE departmanımız tarafından sürekli güncellenmektedir. logiKal; Kapı, pencere ve giydirme cepheleri tasarlayabileceğiniz çok yönlü bir üretim, çizim ve konstrüksiyon programıdır. Katalog mantığı ile çalışan logiKal kolay menüleri sayesinde kullanıcı hatalarını en aza indirir ve zamandan tasarruf sağlar.

Talepleriniz için e-mail adresimiz: [email protected]

 

logiKal programını satın almak için:

ORGADATA AG

www.orgadata.com

Telefon: +90 212 445 91 53 & +90 212 445 91 56