Özel Müşteri Profilleri

 

Gençer Alüminyum, kataloğunda yer alan ürünler dışında müşterilerinin özel ihtiyaçlarına yönelik kalıplar ve dolayısı ile profiller de üretmektedir. Bu tür kalıplar "Özel Kalıp" olarak değerlendirilir ve 3. kişilerle paylaşılmaz.
Maximum hangi ölçülerde üretim yapabileceğimiz konusunda fikir almak için tıklayınız.

Profilinizi size teslim edene kadar sorumluluk sadece bize ait !

Gençer Alüminyum satışını yaptığı profillerin tamamının kalıplarını kendi tesisinde üretmektedir. 1000'in üzerinde katalog ürünümüzün ve yine 1000'in üzerinde müşteriye özel ürünümüzün olduğu, katalog ürünlerimizin kalıplarının yedeklerinin olduğu ve tüm bu kalıpların, alüminyumun ekstrüzyonunun doğası gereği belli ömürlerinin olduğu düşünülecek olursa görülecektir ki kalıp yapımında oldukça önemli bir tecrübeye sahibiz. Sadece kalıp tasarım ve imalatı üzerine uzmanlaşan kendi ekstrüzyon presine sahip olmayan firmalara göre de en büyük avantajımız asla şu duruma düşmeyecek olmanızdır: "Sorun kalıpta mı, ekstrüzyonda mı?" Bu bizim işimiz ve bu sorunlar sadece bizi ilgilendirmelidir. Size profilinizi teslim edene kadar sorumluluk tamamen bize aittir.

En baştan başlayalım !

Dilerseniz elinizdeki hazır ölçülerden, hatta bir fotoğraftan, hatta yalnızca aklınızdaki bir fikir üzerinden profilinizi tasarlamaya başlayabiliriz. Size uygun alüminyum alaşımı, sertlik derecesi, çalışma toleransları ve bunun gibi bir çok konuda size kendi fikrimizi de sunar ve karşılıklı olarak tartışırız. Profilinizin yapılabilirliği görüldüğü ve tarafınızdan onay verildiği durumda istediğiniz profilin kalıbı kısa sürede hazırlanır ve deneme üretimine alınır. Deneme üretimi kalite gerekliliklerini karşıladığı ve numune sizin tarafınızdan onay gördüğü takdirde siparişinizin üretimine geçilir. Eloksal, elektrostatik toz boya yada ahşap desen renk seçeneklerinden dilediğinizi seçebilir ve tüm bu işlemleri tek bir firma ile çalışarak neticelendirmenin rahatlığını yaşarsınız.

Gençer Alüminyum - Teknik Büro